Liefste stagiaire gezocht
E-COMMERCE TALENT
GRAFISCHE TOPPER
of
MARKETING GENIE
Meewerkstage
MBO4 – HBO
Het ene moment fotografeer je de nieuwe producten voor de webshop, het andere moment haal je een paar producten op voor de kerstpakketten en daarna pak je een pakketje in voor die ene klant die net een spoedbestelling heeft geplaatst. Tussendoor mail je een foto naar dat tijdschrift waar we binnenkort in staan te shinen. Dat omschrijft ons, meestal met 1001 dingen tegelijk bezig. Ben je leergierig, online en offline handig en een beetje prettig gestoord? Dan pas je waarschijnlijk heel goed bij ons in het LiefsLab. Wij hebben een fijne leerplek voor een lieve stagiair(e) die het een feestje lijkt om bij ons stage te lopen.
MEEWERKSTAGE
- om producten te fotograferen en deze online te zetten in de webshop
- creatieve uitingen te bedenken voor alle online kanalen
- het grafisch vormgeven van producten en marketinguitingen
- het bedenken en uitwerken van mailings en acties
- het ondersteunen van de dagelijkse werkzaamheden op e-commerce gebied. Denk aan bestellingen verwerken, vragen beantwoorden, pakketjes maken, etc.
JIJ ZOEKT
- zoekt een meewerkstage voor ongeveer 20 weken, minimaal 4 dagen in de week
- hebt affiniteit met webwinkels, webwinkelmarketing en/of e-commerce
- studeert MBO 4 / HBO niveau grafisch ontwerp / marketingcommunicatie / contentmarketing of vergelijkbare richting
- wil je 101% inzetten en bent leergierig
- stapt (bijna) altijd met je beste been uit bed
- hebt een grafisch oog en bent bekend met Photoshop, Indesign en Illustrator
- beschikt over een laptop met deze grafische programma’s
- hebt ervaring met WordPress (of wil dit heel snel leren)
- hebt al enige kennis van bloggen, online marketing en social media
- spreekt en schrijft goed Nederlands
- kan zelfstandig werken
- bent precies, proactief, enthousiast & leergierig
- weet waar Alphen a/d Rijn ligt, want daar zul je in de liefste webshop van Nederland gaan werken
IN HET LIEFSLAB
- afwisselende werkzaamheden
- enthousiasme
- onbeperkt koffie en thee
- gezellige muziek
JA IK WIL
Kun je niet wachten om te beginnen? Dan horen we graag van je. Stuur een mailtje of app (als je echt een goede indruk wil maken!) een filmpje om je voor te stellen. Vergeet je CV en portfolio niet en vertel waarom jij graag wat tijd met ons wil doorbrengen en wat je wilt leren.
STAGIAIRES
FLOOR
MBO Rijnland
Media Vormgeven
sept – jan 2023
Toen ik hier stage kwam lopen werd ik met een warm welkom ontvangen. Ik werd ‘ingewerkt’ en na een aantal dagen kon ik al zelfstandig dingen doen in het bedrijf! Liefslabel is een hele fijne plek. Brenda is een super lieve vrouw! Niet alleen Brenda natuurlijk, maar de rest van de collega’s in het Liefslab ook. Ik kijk met alle plezier terug op mijn stageperiode en ik ga het hier enorm missen. Liefs!